Hoppa till innehåll

Kontakt

Du är välkommen att kontakta oss på 013- 31 31 25 eller sales@svea.nu. Vi ser fram emot att höras!

Bli kontaktad av en av våra säljare:

Jennie Adamo
Verkställande direktör

jennie@svea.nu
070 – 746 84 80

Patrik Nakamura
Säljare, VVD

patrik@svea.nu
070 – 773 63 12

Anton Nordenfur
Ekonomichef

anton@svea.nu
076 – 314 99 82

Sanjin Mesic
Produktionschef

sanjin@svea.nu
076 – 329 31 82

Robert Nilsson
Projekteringsansvarig

robert@svea.nu
070 – 736 31 27

Örjan Nilsson
Säljare

orjan@svea.nu
070 – 746 84 88

Firas Mohsen
Säljare

firas@svea.nu
076 – 024 10 34

Darin Inthirach
Säljare

darin@svea.nu
076 – 035 68 80

Thérèse Lindström
Designer

Krithika Mohan
Designer

Essa Asaad
Designer

Karin Klevemark
Designer

Carina Aspeqvist
Reception

Hataw Yasen
Ekonomiadministratör

Mohammed Hussein
Projektledare El

Svjetlan Mijatovic
Arbetsledare

Mateusz Chrul
Arbetsledare

Goran Ivancevic
Arbetsledare